Top Kurumsal
Kurumsal
Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında faaliyete başlamıştır. Matbaa sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip profesyonel kadrosuyla size en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. Ticaretin durgun olduğu bir dönemde kurulmuş olan firmamız yüksek büyüme hızıyla pazarda kendine yer edinmiştir. Ülkemizde ve tüm dünyada teknoloji kaçınılmaz ve ayak uydurulması gereken bir iletişim aracıdır.

Modern çağın bize getirdiği bu imkanları müşterimizle paylaşmak, onlara en kısa sürede en iyi hizmeti sunmak için yenilenerek üretime devam ediyoruz. Sözlere; Baskı öncesi hazırlık (Grafik Tasarım) ve Ofset Baskı hizmetlerini sunan firmamız, Ayrıca her yıl düzenli olarak yenilediği maliye anlaşması sayesinde Fatura, Sevk İrsaliyesi, Gider pusulası, sürekli form fatura, sürekli form irsaliye basımı yapmakta ve ayrıca ofset baskı, grafik tasarım ve özel baskılar yapmaktadır. Firmamız matbaa sektöründe yeminli matbaa olarak bilinen Maliye Anlaşması ile her yıl yüzlerce firmanın Resmi evrak basımını üstlenmekte ve Resmi evrakları Çerkezköy ve Saray başta olmak üzere tüm Tekirdağ genelinde, özel baskıları ise tüm Türkiye'ye servis yapmaktadır. Matbaamız özgün makine parkuru ile kaliteli hizmet sunmakta, kartvizit, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi, broşür, afis ve fabrikaların sürekli kulandığı matbuu formlar en çok hizmet verdiği ürün çeşitlerindendir.

Ofset baskı tekniği tüm ayrıntıları ile kullanan matbaamız, günlük hayatın ve iş hayatımızın vazgeçilmezi olan kağıtları en iyi şekilde işleyerek, antetli kağıt, diplomat zarf, A4 zarf, pencereli zarf, broşür, afis, davetiye, katalog, elilani, etiket haline getirmekte ve bir çok firmanın promosyon olarak dağıttığı bloknot, küp blok ve spiralli bloknot üretmektedir.

Promosyon bolümünde bulunan firmamız, binlerce çeşit promosyon ürünü ile sizlere hizmet vermekte, kalem, çakmak, duvar saati, ajanda, takvim, masa takvimi, gemici takvimi, dört yaprak takvim, blok takvim, duvar takvimi, 365 günlük takvim, çanta, ajanta, fihrist, cep takvimi gibi çeşitleriyle sektörde kendine yer edinmiştir. Özellikle fatura basımı firmaların bazen sıkıntılar çekmesine sebep olur. Bu yüzden fatura bastıracağınız matbaayı bizzat görmeye özen göstermeli ve faturaları matbaanın kendisinin bastığından emin olmalısınız. Fatura, irsaliye, sürekli form fatura, sürekli form irsaliye, matbaa firmaları tarafından dikkatli ve özensiz basılması halinde veya resmi prosedürleri tam yerine getirilmediği zaman firmalar için sorun olabilir. Onun için faturaları anlaşmalı matbaalarda bastırmalı ve matbaaları bizzat Gelirler Vergi Dairesinden araştırmalıdır.

Matbaamız maliye anlaşmalı işler yanında katalog tasarımı yapmakta, matbaa işleri yapmakta ve her türlü matbaa hizmetini vermektedir.

Kalite Politikamız
  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

  • İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,

  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşmiş bir şekilde yöneterek, Matbaa sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.